|
Tenten 'Op Maat'
Zoekt u een tent, maar vindt u geen geschikt exemplaar in bestaande tentenprogramma's? Geen nood, Poly-Ned heeft designers in huis die een ontwerp op maat kunnen maken. Een ontwerp dat bovendien is voorzien van een suggestie voor frames en textielweefsel, en - niet te vergeten – een deskundige krachtenberekening van bijv. tuikabels.
In deze categorie kunt u ook denken aan tenten met een industriële toepassing. Zo maakt Poly-Ned in opdracht van KWS een zg. verrolbare doorwerktent. Deze tent bestaat uit koppelbare segmenten waarmee een totale lengte van 400 meter wordt verkregen.
Voor een persoonlijk advies op maat, kunt u bellen met Poly-Ned op tel. nr. 0521-320 240; een e-mail sturen naar office@polyned.nl;
of via onze contactpagina een aanvraag versturen.
Voorbeelden van gerealiseerde projecten van tenten 'op maat' vindt u hieronder.
|
|
|
|
Verplaatsbare
Doorwerktent
KWS
Ontwerp:
Poly-Ned & KWS
Producten:
Speciaal PVC
gecoat polyester doek
verzinkt Staalframe
Deze verrolbare overkapping ofwel doorwerktent is ontwikkeld door Poly-Ned en KWS en heeft geleid tot een compleet nieuw concept. Het is een tent 'op maat' voor een industriële toepassing.
|
 |
Het is een zeer snel op te bouwen constructie, die in gedemonteerde staat compact te vervoeren is en herbruikbaar is.
Deze doorwerktent is zeer geschikt
voor de renovatie van (stalen) bruggen en (geconditioneerde) onderhouds- werkzaamheden waaronder het vernieuwen van het wegdek.
Deze overkapping creëert een prettig werkklimaat voor het onderhouds- personeel!
|
 |
De doorwerktent is in het najaar van 2008 toegepast op de haringvlietbrug en heeft een lengte van 400 m, een breedte van 13,5 m. De hoogte van de tent is zodanig dat 2 vrachtwagens elkaar kunnen passeren.
De constructie is ontworpen voor het weerstaan van windkracht 10.
De tent is zeer stabiel en kan drukgolven veroorzaakt door langsrijdend verkeer (op de belendende rijbaan) prima opvangen. |
meer foto's over dit project vindt u hier |
|
|
|
|
|
Royal Lodge tent
ACSI Eurocampings
Ontwerp:
Poly-Ned
Producten:
Speciaal PVC
gecoat polyester doek
Voor opdrachtgever ACSI Eurocampings ontwierp Poly-Ned een stijlvol membraandak voor deze Royal Loungetent ("Royal Lodge''). |
 |
Het dak, met een afmeting van 9,6 x 13 meter, werd gefabriceerd uit hoogwaardig PVC-gecoat polyesterweefsel in een donkerbeige kleur.
Vanuit beide hoogpunten werden de lassen in radiale richting gelegd. Voor een goede verbinding werd gebruik gemaakt van hoogfrequente lastechnieken. Engineering, fabricage en montage van deze Loungetent waren geheel in handen van Poly-Ned.
Meer foto's over dit project vindt u hier
Een korte rondleiding vindt u hier op de site van de opdrachtgever. |
meer foto's over dit project vindt u hier |
|
terug naar bovenzijde pagina
|